• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області

Проект


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта  сесія                                                                           VІІ скликання

від                           №

Про внесення змін до
перспективного плану
формування територій
громад Житомирської області

Відповідно до статей 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, статей 5, 11 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 №214, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України  від 4.12.2015 №1281-р, яким затверджено перспективний план формування територій громад Житомирської області, подання обласної державної адміністрації від    15.04.16 № 1851/51/2-16, рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності                                                    від                          , обласна рада

ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до перспективного плану формування територій громад Житомирської області, затвердженого рішенням обласної ради від 28.05.15 №1495, з урахуванням внесених змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області рішенням обласної ради від 26.11.15 №16.

2. У зв’язку з потужнішою інфраструктурою та більшою кількістю приміщень, які забезпечать більш якісний рівень надання послуг населенню, перенести центр Станишівської сільської об’єднаної територіальної громади із с. Станишівка в смт Новогуйвинськ з назвою відповідно «Новогуйвинська селищна об’єднана територіальна громада» згідно з додатком 1.

3. Обласній державній адміністрації подати рішення обласної ради з додатками для затвердження в установленому порядку до Кабінету Міністрів України.

4. Обласній державній адміністрації при поданні в Центральну виборчу комісію рішень рад про об’єднання територіальних громад для призначення виборів інформувати обласну раду для контролю за виконанням рішення обласної ради.

5.  Контроль за виконання рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Ширму В.В. та постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

 

Голова обласної  ради                              А.В. Лабунська

Додаток до проекту рішення

 

 

Розробник проекту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Рудницький П.П., 47-45-10
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2